Liceul teoretic Ştefan Odobleja Bucureşti

Liceul teoretic ştefan odobleja - bucureşti. PLUS valoare liceului noastru. Liceul Teoretic Ştefan Odobleja - Centru de pregătire pentru susţinerea examenelor Cambridge. Odobleja - Şcoală Europeană. Înscriere în învăţământul primar. Mobilitatea personalului didactic 2018-2019. Şcoala altfel Să știi mai multe, să fii mai bun! Premii obţinute de elevi la olimpiade şi concursuri. Personal didactic auxiliar şi nedidactic. Anunț privind consultarea pieței. Liceul Teoretic Ştefan Odobleja 2011.

OVERVIEW

The web site liceulstefanodobleja.ro currently has a traffic classification of zero (the lower the more users). We have downloaded sixteen pages inside the site liceulstefanodobleja.ro and found zero websites interfacing with liceulstefanodobleja.ro.

LICEULSTEFANODOBLEJA.RO TRAFFIC

The web site liceulstefanodobleja.ro has seen variant levels of traffic through the year.
Traffic for liceulstefanodobleja.ro

Traffic ranking (by month) for liceulstefanodobleja.ro

Traffic ranking by day of the week for liceulstefanodobleja.ro

LINKS TO LICEULSTEFANODOBLEJA.RO

WHAT DOES LICEULSTEFANODOBLEJA.RO LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of liceulstefanodobleja.ro Mobile Screenshot of liceulstefanodobleja.ro Tablet Screenshot of liceulstefanodobleja.ro

LICEULSTEFANODOBLEJA.RO SERVER

Our crawlers detected that a lone root page on liceulstefanodobleja.ro took nine hundred and fifty milliseconds to come up. I could not find a SSL certificate, so I consider this site not secure.
89.42.221.132

We found that this website is operating the LiteSpeed operating system.

Liceul teoretic Ştefan Odobleja Bucureşti

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web site liceulstefanodobleja.ro had the following in the web page, "Liceul teoretic ştefan odobleja - bucureşti." I noticed that the website stated " Liceul Teoretic Ştefan Odobleja - Centru de pregătire pentru susţinerea examenelor Cambridge." They also said " Şcoala altfel Să știi mai multe, să fii mai bun! Premii obţinute de elevi la olimpiade şi concursuri. Personal didactic auxiliar şi nedidactic. Liceul Teoretic Ştefan Odobleja 2011."

SEE SIMILAR WEBSITES

Liceul Miron Cristea Subcetate

Joi, 22 noiembrie 2012. Marți, 20 noiembrie curent, în cadrul. Festivalului Naţional al Şanselor Tale, ediţia a XIII-a. Mediul social mai sigur pentru o educație performantă. 8222; Şansă pentru educaţia performantă a tinerilor prin solidaritatea între generaţii. 8222; Ctitori de neam.

Liceul Tehnologic Botoroaga -

Comisia de Evaluare si Asigurarea Calitatii. Declaratii de avere si de interese. Ocupatii preponderente, agricultura si cresterea animalelor.

Liceul Tehnologic Dacia Pitesti -

Invatamant profesional de 3 ani. Rezultate olimpiade și concursuri școlare. Regulament de organizare si functionare.

Liceul Tehnologic Draganesti - Liceul Tehnologic Draganesti

Lista cadrelor didactice 2015 2016. Lista nominala cu personalul angajat in anul scolar 2015-2016. Planuri cadru si programe scolare. Comisia de evaluare a calitatii. Bun venit pe site-ul Liceului Tehnologic Draganesti-Vlasca.